Υπάλληλοι στο γραφείο κίνησης σε τουριστικο γραφειο μεταφορων- MYKONOS TRANSFER SERVICES
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Ζητούνται Υπάλληλοι γραφείου κίνησης, διεκπεραίωσης και εξυπηρέτησης πελατών στην Μυκονος.

Περιγραφή Θέσης
• Λήψη παραγγελιών και δρομολόγηση τους
• Διαχείριση και οργάνωση της διαδικασίας διακίνησης των παραγγελιών
• Επικοινωνία και συνεργασία με τμήματα και συνεργάτες
• Αποστολή τιμολογίων
• Έλεγχος δρομολογίων και προγραμμάτων οδηγών
• Εξυπηρέτηση πελατών μέσω τηλεφωνικών κλήσεων – email
• Επεξεργασία και διαχείριση αναφορών και στατιστικών αρχείων προς ενημέρωση της διοίκησης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Η/Υ σε προγράμματα word, excel, Outlook
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Λειτουργικό πρόγραμμα ORIAN επιθυμητό όχι απαραίτητο
  • Εμπειρία στο χώρο των μεταφορών επιθυμητή
  • Επικοινωνιακός χαρακτήρας
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Θέληση για εξέλιξη

Παροχές

  • Μισθός αρκετά ικανοποιητικός
  • Διαμονη
  • Διατροφη
Μύκονος
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή