Για εργοδότες
Β' Bartender - Οία Σαντορίνης
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΟίαΤοποθεσία
Οία
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Ενδεικτικές Αρμοδιότητες Θέσης:

  • Καθαρισμός τραπεζιών, πάγκων και άλλων χώρων του μπαρ
  • Αναπλήρωση πρώτων υλών που είναι απαραίτητες για την λειτουργία του μπαρ
  • Παρασκευή αλκοολούχων ποτών υπό την καθοδήγηση των Bartenders

Απαραίτητα προσόντα:

  • Aποδεδειγμένη εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών

Επιθυμητά προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ Τουριστικών Επαγγελμάτων, Hospitality Management ή συναφούς κατεύθυνσης
  • Εργασιακή εμπειρία στη Σαντορίνη

Προσφέρουμε:

  • Διατροφή στο Staff Restaurant
  • Διαμονή στα εξοπλισμένα και άνετα Staff Houses (ένας συγκάτοικος maximum)
  • Μετακίνηση με τα σύγχρονα transfers συνεργαζόμενης εταιρείας
  • Εξαιρετικό κλίμα εργασίας με κέντρο τον άνθρωπο (εταιρικοί διαγωνισμοί και εταιρικές επιβραβεύσεις,''Employee of the Month'' και ''Employee of the Year'')
  • Αποπληρωμή εισιτηρίου (τιμή ακτοπλοϊκού) για την άφιξη και την αναχώρηση στη Σαντορίνη
  • Bonus Τέκνου (εάν έχεις γίνει πρόσφατα γονιός) και Bonus Γάμου (εάν έχεις παντρευτεί πρόσφατα)
  • Bonus Ολοκλήρωσης της σαιζόν και Bonus Σύστασης νέου εργαζομένου
  • Δωρεάν πρόσβαση σε Εκπαιδεύσεις και προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

Παρακαλούμε για την αποστολή του βιογραφικού σημειώματος με συνημμένη πρόσφατη φωτογραφία τύπου ταυτότητας ή διαβατηρίου

Οία
Εποχιακός/ή