Για εργοδότες
Κωδ:(Ref: HH/MMCPA)
Mini Market Cashier
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Ο Όμιλος HHotels Collection|Hatzilazarou Group ένας από τους κορυφαίους και αναπτυσσόμενους ομίλους στην Ελλάδα, προσφέρει νέες θέσεις εργασίας για τo ξενοδοχείο του Princess Andriana Resort & Spa 5*στη Ρόδο για την θερινή σεζόν 2023 :

Mini Market Cashier

(Ref: HH/MMC)

Είναι υπεύθυνος για την καθημερινή λειτουργία καθώς και την εξυπηρέτηση των πελατών του καταστήματος κατα την διάρκεια του απογεύματος.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Είναι υπεύθυνος/η για την ορθή εξυπηρέτηση των πελατών με φιλική διάθεση και πελατοκεντρικό πνεύμα.
  • Είναι υπεύθυνος/η για τη σωστή διαχείριση του ταμείου του καταστήματος
  • Παραλαμβάνει προμήθειες και τοποθετεί το νέο εμπόρευμα στα ράφια και ψυγεία του καταστήματος
  • Είναι υπεύθυνος/η για την καθαριότητα και ευταξία του χώρου
  • Αποθηκεύει και αντικαταστεί τα προϊόντα για να αποφύγει τυχόν ζημιές