Για εργοδότες
Sous Chef - Οία Σαντορίνης
ΟίαΤοποθεσία
Οία
πριν 16 μέρες
Ημ. ανάρτησης
C-level / ExecutiveΕπίπεδο εμπειρίας
C-level / Executive
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Ενδεικτικές αρμοδιότητες θέσης:

  • Διασφάλιση λειτουργίας του εστιατορίου σύμφωνα με τις οδηγίες του Executive Chef
  • Παραγγελία προμηθειών για τη δημιουργία κατάλληλου αποθέματος
  • Βοήθεια στην προετοιμασία και τον σχεδιασμό όλων των μενού
  • Διαχείριση και εκπαίδευση του προσωπικού κουζίνας

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος σχολής μαγειρικής τέχνης
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 5*
  • Άριστη γνώση τεχνικών μαγειρικής
  • Γνώση και εφαρμογή των προτύπων διαχείρισης τροφίμων (ISO & HAACP Regulations)
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας

Επιθυμητά προσόντα:

  • Εργασιακή εμπειρία στην Σαντορίνη
  • Θετική στάση
  • Ομαδικό πνεύμα

Προσφέρουμε:

  • Διαμονή στα εξοπλισμένα και άνετα Staff Houses
  • Εξαιρετικό κλίμα εργασίας με κέντρο τον άνθρωπο
  • Αποπληρωμή εισιτηρίου (τιμή ακτοπλοϊκού) για την άφιξη και την αναχώρηση στη Σαντορίνη
  • Bonus Τέκνου και Bonus Γάμου (εάν γίνεις γονιός ή παντρευτείς κατά τη διάρκεια της συνεργασίας μας)
  • Δωρεάν πρόσβαση σε εκπαιδεύσεις και προοπτικές εξέλιξης

Παρακαλούμε για την αποστολή του βιογραφικού σημειώματος με συνημμένη πρόσφατη φωτογραφία τύπου ταυτότητας  ή διαβατηρίου

Οία
Εποχιακός/ή