Για εργοδότες
Βοηθοί Σερβιτόροι - Θάσος.
Company logo - click to visit company page
Τουρισμός / Ξενοδοχεία
ΘάσοςΤοποθεσία
Θάσος
πριν 10 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Το  ξενοδοχείο : 4* Aeolis Thassos Palace  στην Θάσο στη περιοχή

Αστρίς, επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2024  Βοηθούς Σερβιτόρους.

Βοηθοί Σερβιτόροι

Αρμοδιότητες

Παροχή άριστου service σύμφωνα με τις οδηγίες του σερβιτόρου με στόχο τη βέλτιστη ικανοποίηση των πελατών μας
Οργάνωση και διατήρηση των τραπεζιών καθαρών και τακτοποιημένων
Διαχείριση των αναγκών και απαιτήσεων των πελατών και διασφάλιση μιας εξαιρετικής εμπειρίας
Τήρηση κανονισμών υγιεινής σύμφωνα με τους κανονισμούς τροφίμων και ποτών / υγείας και ασφάλειας

Προσόντα

Τουλάχιστον 1 έτους  επαγγελματικής εμπειρίας σε ανάλογη θέση
Καλή γνώση αγγλικών
Ευελιξία, ομαδικό πνεύμα εργασίας, προθυμία, επαγγελματική συμπεριφορά
Η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.

Τι προσφέρουμε

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με προοπτικές εξέλιξης ανάλογα με τα προσόντα και τις δεξιότητες του υποψηφίου
Προγράμματα εκπαίδευσης
Πλήρη διαμονή και διατροφή.
Δυναμικό, φιλικό και υποστηρικτικό περιβάλλον εργασίας
Συμμετοχή σε μια  συνεχώς και ταχέως αναπτυσσόμενης εταιρίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν

το βιογραφικό τους συνοδευόμενο από πρόσφατη

φωτογραφία.

Web site : www.aeolis-thassos.gr

Θάσος
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή