Για εργοδότες
Κωδ:ΣΕΡΒΙΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΕΡΒΙΤΟΡΑ / ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ (ZEUS HOTELS Ηράκλειο Κρήτης)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 12 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Επιθυμούμε να εντάξουμε στο δυναμικό των ξενοδοχείων μας BLUE SEA BEACH 5* στη Σταλίδα Ηρακλείου και MARINA BEACH 4* στις Κάτω Γούβες Ηρακλείου:

Σερβιτόρες / Σερβιτόρους

Απαιτούμενα προσόντα και δεξιότητες:

  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Εμπειρία σε service a la carte θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Πτυχίο Σχολής Τουριστικών Επαγγελμάτων θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Καλή γνώση αγγλικών (προφορικά)
  • Η καλή γνώση μιας δεύτερης ξένης γλώσσας (γερμανικά, γαλλικά) θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Συνέπεια και οργάνωση
  • Ικανότητα σωστής επικοινωνίας
  • Εστίαση στην ικανοποίηση των πελατών και στην παροχή υπηρεσιών υψηλής ποιότητας
  • Επαγγελματική συμπεριφορά

 Καθήκοντα και αρμοδιότητες:

  • Εργασίες εστιατορίου και εξυπηρέτησης πελατών (στρώσιμο τραπεζιών, σερβίρισμα πελατών, μάζεμα ακαθάρτων)
  • Ακολουθεί τις οδηγίες του προϊστάμενου
  • Συνεργάζεται αρμονικά με την ομάδα του σέρβις
  • Τηρεί τους κανόνες για την ατομική υγιεινή

 Προσφέρονται:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Συμμετοχή σε ομαδικό ασφαλιστήριο ζωής
  • Διαμονή (εάν απαιτείται) και γεύματα
  • Επαγγελματικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλλουν την αίτησή τους για να έχουν την ευκαιρία να εργαστούν σε ένα ευχάριστο και υποστηρικτικό περιβάλλον, σε μία σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία του ξενοδοχειακού κλάδου.

Όλες οι υποβληθείσες αιτήσεις και πληροφορίες θα εξεταστούν υπό συνθήκες απόλυτης εχεμύθειας και σύμφωνα με τον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων (GDPR).

Ηράκλειο
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή