Για εργοδότες
BARTENDER
πριν 12 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Στα Avra Collection, συνδυάζουμε τη σύγχρονη φιλοξενία με μία μοντέρνα εταιρική κουλτούρα καινοτομίας. Στηρίζουμε την ισότητα, τη διαφορετικότητα, την κοινωνική ευθύνη και την ισορροπία επαγγελματικής και προσωπικής ζωής. Μαζί διαμορφώνουμε το μέλλον της φιλοξενίας, όπου ευδοκιμεί η μοναδικότητά σου.

Αναζητούμε για το ξενοδοχείο 5* Avra Imperial Hotel στο Κολυμβάρι Χανίων για το 2024

Bartender/ Barwoman

Αρμοδιότητες:

  • Παρασκευή καφέ και cocktail βάσει συνταγολογίου
  • Oργάνωση της καθημερινής λειτουργίας του Bar.
  • Καθημερινός έλεγχος των διαθέσιμων αποθεμάτων και δημιουργία νέων παραγγελιών για την επίτευξη της άρτιας λειτουργίας του τμήματος.
  • Τήρηση των διαδικασιών στις πολιτικές χρέωσης.
  • Ορθή χρήση των υλικών και των μηχανημάτων.
  • Τήρηση των υγειονομικών κανόνων για την διασφάλιση της υγιεινής και της ασφάλειας των πελατών

Προσόντα:

  • Πτυχίο σχολής Τουριστικών Επιχειρήσεων
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση με προτίμηση σε resorts
  • Γνώση σε ξενοδοχειακό POS (κατά προτίμηση MICROS)
  • Επικοινωνία, ομαδικότητα, υψηλό αίσθημα φιλοξενίας
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Προσφέρονται:

  • Πακέτο αποδοχών βάσει εμπειρίας
  • Δυνατότητα διαμονής (στους μη διαμένοντες Χανιά)
  • Επαγγελματικό εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητες εξέλιξης και εκπαίδευση
ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
BARTENDER
Κολυμβάρι
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή