Για εργοδότες
F&B Manager - Χερσόνησος Κρήτης
πριν 20 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Ενδεικτικές αρμοδιότητες θέσης:

  • Επίβλεψη όλων των λειτουργιών του F&B τμήματος
  • Επίβλεψη της τάξης και την καθαριότητας σε όλο το τμήμα
  • Έλεγχος των παραγγελιών του τμήματος κι εξασφάλιση της επάρκειας των προμηθειών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Αποδεδειγμένη επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε ανάλογη θέση σε 5* ξενοδοχεία
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Πτυχίο σχολής τουριστικής εκπαίδευσης
  • Γνώση HACCP
  • Γνώση διαχείρισης κόστους επισιτιστικών τμημάτων

Επιθυμητά προσόντα:

  • Καλή γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας (Γερμανικά ή Γαλλικά)
  • Γνώση Εστιατορικής Τέχνης
  • Γνώση σε παρουσίαση εδεσμάτων (buffet)
  • Γνώση Banqueting
  • Εμπειρία σε διαχείριση παραπόνων των πελατών
  • Εμπειρία σε εκπαίδευση προσωπικού και αξιολόγηση

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση σε σχετικές θεματολογίες

Παρακαλούμε για την αποστολή του βιογραφικού σημειώματος με συνημμένη πρόσφατη φωτογραφία τύπου ταυτότητας ή διαβατηρίου

Χερσόνησος
Με μεγάλη εμπειρία