Για εργοδότες
Υπάλληλος Ανταλλακτικών
πριν 24 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

H Avis αναζητά Υπάλληλο Ανταλλακτικών. Βασική αποστολή είναι η είναι η παροχή υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών ώστε να ανταποκρίνονται στις προσδοκίες των πελατών της εταιρείας.

Αρμοδιότητες

  • Η διενέργεια παραγγελιών ανταλλακτικών σύμφωνα με τις διαδικασίες της εταιρίας.
  • Η διαχείριση του stock της αποθήκης ανταλλακτικών.
  • Η καταχώρηση των απαιτούμενων στοιχείων στο ERP σύστημα της εταιρίας
  • Η παρακολούθηση της πορείας των παραγγελιών ανταλλακτικών
  • Η προσήλωση στους στόχους του τμήματος και της εταιρίας.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητός τίτλος σπουδών πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ.
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία στον χώρο των ανταλλακτικών αυτοκινήτων.
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας.
  • Καλή γνώση χρήσης προγραμμάτων (Microsoft Office).
  • Επικοινωνιακές, οργανωτικές και διαπραγματευτικές δεξιότητες.

Παροχές

  • Ευκαιρία απασχόλησης σε πολυεθνικό δίκτυο εταιριών.
  • Δυναμικό και Ευχάριστο Περιβάλλον εργασίας.
  • Διαρκής Εκπαίδευση και Ανάπτυξη.

Τοποθεσία: Ασπρόπυργος, Παιανία

Χαλάνδρι