Για εργοδότες
Μπάρμαν – Βοηθός Μπάρμαν (Θάσος).
Company logo - click to visit company page
Τουρισμός / Ξενοδοχεία
ΘάσοςΤοποθεσία
Θάσος
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Το  ξενοδοχείο : 4* Aeolis Thassos Palace  στην Θάσο στη περιοχή Αστρίς, επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2024  Μπάρμαν - Βοηθό Μπαρμαν.

Ως Μπάρμαν θα παρασκευάζει ποτά και ροφήματα σύμφωνα με τον κατάλογο (μενού) ποτών και το συνταγολόγιο του ξενοδοχείου. και θα παρέχει υπηρεσίες σύμφωνα με τα πρότυπα υγιεινής, ασφάλειας και εξυπηρέτησης της εταιρίας.

Αρμοδιότητες

Παρασκευάζει αλκοολούχα και μη αλκοολούχα ποτά.

Παρασκευάζει κοκτέιλ και ροφήματα σύμφωνα με τα πρότυπα του ξενοδοχείου..

Προετοιμάζει το πόστο (mise en place) πριν την έναρξη.

Τακτοποιεί και διατηρεί καθαρό το χώρο εργασίας του.

Ελέγχει την τοπική αποθήκη.

Ελέγχει το απόθεμα και πραγματοποιεί νέες παραγγελίες σύμφωνα με τις λειτουργικές διαδικασίες του ξενοδοχείου.

Επικοινωνεί με τον άμεσο προϊστάμενο για τυχόν προβλήματα.

Παρέχει υπηρεσίες σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρίας.

Απαραίτητα Προσόντα

Τουριστική εκπαίδευση.

Εμπειρία 1 έτη σε αντίστοιχο τμήμα, ιδανικά σε ξενοδοχειακό περιβάλλον.

Γνώση της αγγλικής γλώσσας (προφορικά).

Δεξιότητες

Επαγγελματισμός, Αξιοπιστία & Υπευθυνότητα.

Εν συναίσθηση.

Προσαρμοστικότητα.

Συνεργασία & Ομαδικότητα.

Τι προσφέρουμε

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.

Εργασία σε ένα ξενοδοχείο  με ανθρωποκεντρική προσέγγιση και σεβασμό προς το περιβάλλον και την κοινωνία.

Διαρκή & εξατομικευμένη εκπαίδευση.

Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης .

Διαμονή με συγκατοίκηση.

Πλήρης Διατροφή.

Θάσος
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή