Για εργοδότες
Rental Sales Agent (Syggrou Station)
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Η Avis αναζητά  Rental Sales Agent για το Σταθμό στη Συγγρού

Αρμοδιότητες

  • Η παροχή εξαίρετης εξυπηρέτησης πελατών σε κάθε ενοικίαση αυτοκινήτου με στόχο, τόσο την αύξηση των πωλήσεων όσο και την δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης
  • Η προώθηση επιπρόσθετων προϊόντων και υπηρεσιών πέραν της ενοικίασης, με στόχο την βελτιστοποίηση της εμπειρίας του πελάτη
  • Η παρακολούθηση και κατανόηση του ανταγωνισμού, με στόχο την παροχή της καλύτερης δυνατής προσφοράς ακολουθώντας την πολιτική της εταιρίας
  • Η ενεργή συμμετοχή στη λειτουργία του σταθμού και η παροχή προτάσεων για βελτίωση της απόδοσης
  • Η παρακολούθηση και επίλυση παραπόνων σε συνεργασία με τα αντίστοιχα τμήματα της εταιρίας, με σκοπό την καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση των πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητό πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση Η/Υ
  • Ευελιξία εργασίας σε βάρδιες (κυλιόμενο ωράριο 5νθήμερο)
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Αποτελεσματικές διαπροσωπικές σχέσεις
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία στο χώρο των πωλήσεων

Παροχές

  • Ευκαιρία απασχόλησης σε πολυεθνικό δίκτυο εταιριών
  • Δυναμικό και Ευχάριστο Περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκής Εκπαίδευση και Ανάπτυξη
Αθήνα