Για εργοδότες
Car Cleaner Thessaloniki
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΘέρμηΤοποθεσία
Θέρμη
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Η Avis αναζητά Car Cleaner για το γκαράζ μας στη Θεσσαλονίκη .

Αρμοδιότητες

  • Καθαρισμός των εσωτερικών και εξωτερικών επιφανειών των αυτοκινήτων σύμφωνα με τα πρότυπα ποιότητας της εταιρείας
  • Αναφορά οποιασδήποτε φθοράς ή ζημιάς στα αυτοκίνητα
  • Συνεργασία με το τμήμα συντήρησης για τυχόν απαιτούμενες επισκευές ή συντηρήσεις
  • Διατήρηση του εργασιακού χώρου και του εξοπλισμού καθαρισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητό πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Φροντίδα για τη λεπτομέρεια και την ποιότητα
  • Ικανότητα να εργαστεί ομαδικά

Παροχές

  • Ευκαιρία απασχόλησης σε πολυεθνικό δίκτυο εταιριών
  • Δυναμικό και Ευχάριστο Περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκής Εκπαίδευση και Ανάπτυξη
Θέρμη