Για εργοδότες
ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ - ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
16-50
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Work with us! To Erolidae Villas στα Χιονάτα της Κεφαλονιάς αναζητά καμαριέρα για πλήρη απασχόληση για τη σεζόν 2024, για το τμήμα housekeeping. Περίοδος απασχόλησης: Αρχές Απριλίου με μέσα Οκτωβρίου.

Ενδεικτικές αρμοδιότητες θέσης:

  • Οργάνωση και επιτήρηση λινοθήκης
  • Καθαρισμός εσωτερικών και εξωτερικών κοινόχρηστων χώρων
  • Επικοινωνία με υποδοχή για ημερήσιο πλάνο καθαριότητας
  • Καθαρισμός διαμερισμάτων
  • Βοήθεια στην παρασκευή πρωινών
  • Προετοιμασία ρούχων για πλυντήρια
  • Προετοιμασία διαμερισμάτων για άφιξη πελατών
  • Άμεση συνεργασία με τμήμα υποδοχής για τυχόν αλλαγές, έκτακτες ανάγκες καθαριότητας κλπ.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακή μονάδα

Επιθυμητά προσόντα:

  • Βασική γνώση Αγγλικών

Προσφέρουμε:

  • Διαμονή σε ιδιωτικά διαμερίσματα
  • Ικανοποιητικό μισθό
  • Εργασία σε ευχάριστο, δυναμικό και φιλικό περιβάλλον

Για όλες τις αιτήσεις και τα στοιχεία που θα υποβληθούν θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

*Η επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους υποψήφιους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.

Καλλιθέα