Για εργοδότες
Κωδ:PASTRY ASSISTANT
ΒΟΗΘΟΙ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗ (ZEUS HOTELS Ηράκλειο Κρήτης)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Επιθυμούμε να εντάξουμε στο δυναμικό των ξενοδοχείων μας στο Ηράκλειο Κρήτης :

Βοηθούς Ζαχαροπλαστείου

Απαιτούμενα προσόντα και δεξιότητες:

  • Εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση
  • Πτυχίο Σχολής με κατεύθυνση Ζαχαροπλαστικής τέχνης θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Συνέπεια και οργάνωση
  • Ικανότητα σωστής επικοινωνίας

 Καθήκοντα και αρμοδιότητες:

  • Ακολουθεί τις οδηγίες του Pastry Chef
  • Συνεργάζεται αρμονικά με την ομάδα του ζαχαροπλαστείου
  • Τηρεί τους κανόνες για την υγιεινή και ασφάλεια των τροφίμων
  • Τηρεί τους κανόνες για την ατομική υγιεινή

 Προσφέρονται:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Συμμετοχή σε ομαδικό αφαλιστήριο ζωής
  • Διαμονή (εάν απαιτείται) και γεύματα
  • Επαγγελματικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση

Οι θέσεις αφορούν τα ξενοδοχεία μας:

  • Blue Sea Beach 5* στη Σταλίδα
  • Marina Beach 4* στις Κάτω Γούβες

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλλουν την αίτησή τους για να έχουν την ευκαιρία να εργαστούν σε ένα ευχάριστο και υποστηρικτικό περιβάλλον, σε μία σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία του ξενοδοχειακού κλάδου.

Όλες οι υποβληθείσες αιτήσεις και πληροφορίες θα εξεταστούν υπό συνθήκες απόλυτης εχεμύθειας και σύμφωνα με τον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων (GDPR).

Ηράκλειο
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή