Για εργοδότες
Κωδ:ΚΑΜΑΡΙΕΡΕΣ ΡΟΔ
ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ (COSMOPOLITAN HOTEL 4* Ρόδος)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΡόδοςΤοποθεσία
Ρόδος
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Επιθυμούμε να εντάξουμε στο δυναμικό του ξενοδοχείου μας COSMOPOLITAN HOTEL 4* στη Ρόδο:

Καμαριέρες / Προσωπικό housekeeping

Απαιτούμενα προσόντα και δεξιότητες:

  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Ευχέρεια στην κίνηση
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Συνέπεια και ορθή διαχείριση χρόνου

 Καθήκοντα και αρμοδιότητες:

  • Εργασίες καθαριότητας και τακτοποίησης δωματίων / κοινόχρηστων χώρων
  • Ακολουθεί τις οδηγίες της προϊσταμένης
  • Συνεργάζεται αρμονικά με την ομάδα του housekeeping

 Προσφέρονται:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Συμμετοχή σε ομαδικό ασφαλιστήριο ζωής
  • Γεύματα
  • Επαγγελματικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλλουν την αίτησή τους για να έχουν την ευκαιρία να εργαστούν σε ένα ευχάριστο και υποστηρικτικό περιβάλλον, σε μία σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία του ξενοδοχειακού κλάδου.

Όλες οι υποβληθείσες αιτήσεις και πληροφορίες θα εξεταστούν υπό συνθήκες απόλυτης εχεμύθειας και σύμφωνα με τον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων (GDPR).

Ρόδος
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή