Για εργοδότες
Κωδ:(Ref: HH/MMCPA)
Yπεύθυνος/η Super Market
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Ο Όμιλος H Hotels Collection|Hatzilazarou Group ένας από τους κορυφαίους & συνεχώς αναπτυσσόμενους ομίλους στην Ελλάδα, με παρουσία 31 ετών στον κλάδο της φιλοξενίας,  προσφέρει νέες θέσεις εργασίας για τα ξενοδοχεία του στη Ρόδο.

Yυπεύθυνος/η Super Market

Περιοχή: Νότια Ρόδος

Τύπος Απασχόλησης: Ορισμένου Χρόνου , Πλήρες

Ref: ΗΗ/SMM

Τι θα συναντήσεις

Ο/Η εργαζόμενος/η σε αυτήν την θέση είναι υπεύθυνος/η για τη εύρυθμη λειτουργία των Super Market  του ομίλου, τις καθημερινές λειτουργίες των καταστημάτων, συμπεριλαμβανομένου του προγραμματισμού, της εκπαίδευση και της επίβλεψη των εργαζομένων  έχοντας πάντα ως στόχο τα υψηλά πρότυπα του ομίλου.

Κύριες αρμοδιότητες

  • Είναι υπεύθυνοι για τις παραγγελίες προμηθειών /εμπορευμάτων
  • Ασκεί τιμολογιακή πολιτική των καταστημάτων
  • Ελέγχει το κοστολόγιο και τις ποσότητες των εμπορευμάτων που πωλούνται
  • Ασκεί έλεγχο στο τμήμα
  • Κατανέμει αρμοδιότητες στο προσωπικό και συντονίζει τις βάρδιες και τα ρεπό τους

Απαραίτητα προσόντα & δεξιότητες

  • Πτυχίο Διοίκησης Επιχειρήσεων ή σχετικό
  • Αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση Η/Υ
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Καλές δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Ικανότητα να επιλύει αποτελεσματικά οποιαδήποτε θέματα προκύπτουν εντός της ομάδας
  • Βασικές γνώσεις στην εφαρμογή συστημάτων διαχείρισης ISO 9001, 14001 & 22000
  • Βασικές γνώσεις Ασφάλειας και Υγιεινής στον χώρο εργασίας

Στα πλαίσια της παραπάνω θέσης η εταιρία προσφέρει

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαμονή (για κατοίκους εκτός περιοχής) & Διατροφή
  • Διαρκή εκπαίδευση σύμφωνα με τα πρότυπα και την δυναμική εξέλιξη του ομίλου
  • Προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης σε έναν συνεχώς αναπτυσσόμενο όμιλο
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον σε έναν οργανισμό που σέβεται τους ανθρώπους του, το περιβάλλον και τις τοπικές κοινωνίες

Για όλες τις αιτήσεις και τα στοιχεία που θα υποβληθούν, θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

H Hotels Collection - Unique hotels in Rhodes

Νότια Ρόδος