Για εργοδότες
Guest Relation Manager
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Τουρισμός / Ξενοδοχεία
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Το Elivi Skiathos, βρίσκεται στο νησί της Σκιάθου και σκοπός του είναι να προσφέρει υπηρεσίες υψηλού επιπέδου, 5 αστέρων.

Εμπνευσμένο από τη μοναδική φύση και κληρονομιά της περιοχής, τη γνωστή ελληνική φιλοξενία, κύριος στόχος μας είναι να προσφέρουμε μια πιο εξατομικευμένη και διαισθητική υπηρεσία και να διαμορφώσουμε προσαρμοσμένες εμπειρίες επισκεπτών.

Αν η ποιότητα στην παροχή των υπηρεσιών και η καλή και με προοπτικές συνεργασία σας εκφράζουν, παρακαλούμε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας για την παρακάτω θέση εργασίας

Απαραίτητα προσόντα υποψηφίου:

  • Πτυχίο ανώτερης σχολής τουριστικών / ξενοδοχειακών επαγγελμάτων
  • Προϋπηρεσία κατ'ελάχιστον 2 ετών σε ξενοδοχεία 5 αστέρων
  • Απαραίτητη η άριστη γνώση αγγλικών (Η γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα εκτιμηθεί.)
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες και ικανότητανα χτίζει και να διατηρεί παραγωγικές σχέσεις με τους πελάτες
  • Πελατοκεντρική αντίληψη με έμφαση στην καλύτερη δυνατή εξυπηρέτηση του πελάτη
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες με ικανότητα εξεύρεσης λύσεων
  • Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών

Κύρια καθήκοντα:

  • Καλωσόρισμα πελατών κατά την άφιξήτους
  • Ανάπτυξη ωφέλιμων πελατειακών σχέσεων μέσω της διαχείρισης των αιτημάτων των πελατών
  • Εξυπηρέτηση των πελατών μέσω παροχής υπηρεσιώνανώτερης ποιότητας
  • Εξεύρεση λύσεων όπου και όταν αυτό απαιτείται
  • Συντονισμός και διαχείριση της επικοινωνίας μεταξύ του πελάτη και του ξενοδοχείου ούτως ώστε να παρακολουθείται και να διασφαλίζεται η ικανοποίηση των αιτημάτων
  • Ενημέρωση των πελατών σχετικά με τις υπηρεσίες που προσφέρονται από το ξενοδοχείο
  • Πληροφόρηση σχετικά με σημαντικούς αρχαιολογικούς χώρους ή τουριστικά σημεία του νησιού

Η εταιρία μας προσφέρει:

  • επαγγελματικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • εξέλιξη και συνεχή εκπαίδευση
  • διαμονή και διατροφή
  • ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
Σκιάθος
Με μεγάλη εμπειρία
Εποχιακός/ή