Για εργοδότες
Αποθηκάριος - Χερσόνησος Ηρακλείου Κρήτης
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Ενδεικτικές αρμοδιότητες θέσης:

  • Προετοιμασία και ολοκλήρωση παραγγελιών αποθήκης προς παράδοση ή παραλαβή σύμφωνα με το πρόγραμμα
  • Παραλαβή και επεξεργασία προϊόντων αποθέματος αποθήκης
  • Επικοινωνία με τους υπεύθυνους των τμημάτων για την κάλυψη των εφοδιαστικών τους αναγκών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Aποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση

Επιθυμητά προσόντα:

  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Γνώση Softone

Προσφέρουμε:

  • Διατροφή στο Staff Restaurant
  • Διαμονή στα Staff Houses
  • Παροχή μετακίνησης προσωπικού από/προς ξενοδοχείο
  • Εξαιρετικό κλίμα εργασίας με κέντρο τον άνθρωπο (εταιρικοί διαγωνισμοί και εταιρικές επιβραβεύσεις, ''Employee of the Month'' και ''Employee of the Year'')
  • Bonus Τέκνου και Bonus Γάμου (εάν γίνεις γονιός ή παντρευτείς κατά τη διάρκεια της συνεργασίας μας)
  • Δωρεάν πρόσβαση σε Εκπαιδεύσεις  και Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

Παρακαλούμε για την αποστολή του βιογραφικού σημειώματος με συνημμένη πρόσφατη φωτογραφία τύπου ταυτότητας ή διαβατηρίου

Χερσόνησος