Για εργοδότες
Chambermaid / Καμαριέρα (Χαλκίδα)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Η Phaedrus Asset Management που δραστηριοποιείται στον τουριστικό τομέα ζητά για άμεση πρόσληψη καμαριέρα για πολυτελή διαμερίσματα στην Χαλκίδα.

Καθήκοντα:

  • Kαθαρισμός και συντήρηση δωματίων, συμπεριλαμβανομένων των μπάνιων και των κοινόχρηστων χώρων.
  • Aλλαγή κλινοσκεπασμάτων και πετσετών, και αναπλήρωση προμηθειών καθαρισμού.
  • Τήρηση υψηλών προτύπων καθαριότητας και συμμόρφωση με τους κανονισμούς υγιεινής και ασφάλειας.
  • Παροχή υψηλής ποιότητας εξυπηρέτησης πελατών και ανταπόκριση στις ανάγκες τους με ευγένεια και επαγγελματισμό.