Για εργοδότες
Τεχνικό για εγκατάσταση, συντήρηση και επισκευή μηχανημάτων
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Η PARASKEVAS MHXANHMATA - εισαγωγική εταιρία μηχανολογικού εξοπλισμού και εργαλείων υψηλής ποιότητας  επιθυμεί να προσλάβει Τεχνικό για εγκατάσταση, συντήρηση και επισκευή μηχανημάτων.

Αρμοδιότητες της θέσης:  Μηχανολογική και ηλεκτρολογική συντήρηση μηχανημάτων, διαγνωστικός έλεγχος και επισκευή μηχανημάτων, αποκατάσταση έκτακτων βλαβών, εγκατάσταση μηχανολογικού εξοπλισμού.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΙΕΚ/ΤΕΕ/ΤΕΙ
  • Ειδικότητα Ηλεκτρολόγος ή Μηχανικός
  • Προϋπηρεσία απαραίτητη
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Χρήση Η/Υ
  • Ικανότητα διαχείρισης των αιτημάτων των πελατών με στόχο την αποτελεσματική τους και γρήγορη εξυπηρέτηση
  • Ικανότητα δημιουργίας και τήρησης χρονοδιαγραμμάτων και ιεράρχησης προτεραιοτήτων
  • Παροχή πληροφοριών και απαντήσεων σε τεχνικά ερωτήματα πελατών
  • Οργανωτική ικανότητα και αποτελεσματική απόδοση
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ευγένεια, Συνέπεια, Επαγγελματισμός
  • Άδεια οδήγησης

Παροχές :

  • Πλήρης απασχόληση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο : info@paraskevas-m.gr

Αθήνα