Για εργοδότες
ΕΦΑΡΜΟΣΤΗΣ _ ΜΗΧΑΝΟΥΡΓΟΣ _ ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ ΒΑΡΔΙΑΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΚρωπίαΤοποθεσία
Κρωπία
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Η Flexopack S.A. Ελληνική βιομηχανία παραγωγής πλαστικών συσκευασίας, με έδρα το Κορωπί – Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει Εφαρμοστή _ Μηχανουργό _ Συντηρητή βάρδιας στο Τεχνικό τμήμα της Εταιρείας, για μόνιμη συνεργασία πλήρους απασχόλησης.

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:

Αναζητούμε Εφαρμοστή _ Μηχανουργό _ Συντηρητή βάρδιας για να αναλάβει την ευθύνη διατήρησης της καλής κατάστασης και της λειτουργικότητας των παραγωγικών μονάδων.

Αρμοδιότητες:

  • Ελέγχει διεξοδικά τις μηχανές των παραγωγικών μονάδων και επισκευάζει μηχανικά συστήματα, για να διασφαλίζει ότι είναι σε συμφωνία με τα πρότυπα υγιεινής και ασφάλειας και ότι λειτουργούν εύρυθμα.
  • Εκτελεί τακτική συντήρηση των συστημάτων παραγωγής.
  • Επισκευάζει βλάβες μηχανολογικές όταν είναι απαραίτητο.
  • Συνεισφέρει δραστικά στις καινούριες εγκαταστάσεις γραμμών παραγωγής.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος ΤΕΙ ή άλλων Τεχνικών Σχολών.
  • Επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη προϋπηρεσία, σε αντίστοιχη θέση ή σε μηχανουργείο .
  • Επιθυμητή γνώση χρήσης Η/Υ (word & excel) και βασική γνώση Αγγλικών.

Η Εταιρεία Προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών.
  • Κλίμα συνεργασίας και υποστήριξης.
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης.
Κρωπία