Για εργοδότες
Συντηρητής Εγκατάστασης
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Η εταιρία ΛΑΚΙΩΤΗΣ Α.Ε., Market Leader στον κλάδο των πλακιδίων & ειδών υγιεινής, με ιστορία 45 ετών, έχει κερδίσει την εμπιστοσύνη της αγοράς στην Ελλάδα και στις διεθνείς αγορές με την ποιότητα, την τεχνογνωσία και τη συνέπεια της, ενώ κατατάσσεται σε ιδιαίτερα υψηλή θέση ανάμεσα στις 400 μεγαλύτερες Ελληνικές εμπορικές επιχειρήσεις.

Αναζητούμε τον κατάλληλο υποψήφιο για την κάλυψη της θέσης Συντηρητής Εγκατάστασης της εταιρείας για τις εγκαταστάσεις μας στον Ασπρόπυργο.

Γνώσεις & Δεξιότητες

  • Γνώση οικοδομικών, υδραυλικών και λοιπών τεχνικών εργασιών

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Συντήρηση του εκθεσιακού χώρου της εταιρείας
  • Συντήρηση των αποθηκών και των κτιριακών εγκαταστάσεων της εταιρείας

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον

Σε όλες τις αιτήσεις θα τηρηθεί πλήρης εμπιστευτικότητα.

Η επικοινωνία θα πραγματοποιηθεί μόνο με τους υποψηφίους που πληρούν τα απαραίτητα προσόντα.

Ασπρόπυργος