Για εργοδότες
Τεχνικό Επαγγελματικών Πλυντηρίων με έδρα τη Θεσσαλονίκη
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Περιγραφή Θέσης:

Ο/Η υποψήφιος/α είναι υπεύθυνος/η για την εύρυθμη λειτουργία των μηχανημάτων που εταιρία μας εμπορεύεται. Η θέση αναφέρεται στο Διευθυντή πωλήσεων του τμήματος.

  • Εγκατάσταση / επισκευή δοσομετρικών συσκευών για πλυντηρίων πιάτων και ρούχων
  • Μέσω χρήσης κατάλληλου εξοπλισμού, διασφάλιση ότι τα πλυντήρια πιάτων και ρούχων λειτουργούν απρόσκοπτα.
  • Βελτίωση της ικανοποίησης του πελάτη εντοπίζοντας και επιλύοντας πιθανά ζητήματα προτείνοντας και παρέχοντας λύσεις.
  • Καλλιέργεια σχέσεων με τους πελάτες μέσω επαγγελματικής συμπεριφοράς και ισχυρών διαπροσωπικών δεξιοτήτων
  • Απάντηση στα αιτήματα έκτακτης ανάγκης των πελατών, κατά τις καθημερινές, τα Σαββατοκύριακα, τις αργίες.

Προφίλ / Προσόντα Υποψηφίου:

  • Επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχο αντικείμενο
  • Δυνατότητα ταξιδιών εκτός Αθηνών
  • Δίπλωμα οδήγησης