Για εργοδότες
Βοηθοί Συνεργείου
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΚρωπίαΤοποθεσία
Κρωπία
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Γενικές Πληροφορίες

Η MPD Ελλάδας είναι ο αποκλειστικός διανομέας της Rolls Royce Power Systems για  πετρελαιοκινητήρες  MTU και Detroit Diesel στην Ελλάδα. Η εταιρεία εδρεύει στο Κορωπί, διαθέτοντας πλήρως εξοπλισμένο συνεργείο 3.000 τετραγωνικών μέτρων, γραφεία και κέντρο logistics. Λόγω της συνεχούς ανάπτυξης της, η εταιρία επεκτείνει τη δυναμική της ομάδα και αναζητά επιπλέον προσωπικό.

Παροχές

  • Σταθερό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό Μισθό
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Αρμοδιότητες

  • Γενική υποστήριξη επί των διαδικασιών του συνεργείου
  • Γενική υποστήριξη στις διαδικασίες συντήρησης κινητήρων
  • Καθαρισμός των επιμέρους εξαρτημάτων των κινητήρων
  • Γενική υποστήριξη στην διατήρηση της τάξης του συνεργείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματισμός, τυπικότητα, ακρίβεια.
  • Εξαιρετική επικοινωνία και διαπροσωπικές δεξιότητες.