Για εργοδότες
Τεχνικός Σκαφών Αναψυχής και Μηχανών Θαλάσσης
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΚρωπίαΤοποθεσία
Κρωπία
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Τεχνικός Μηχανών Θαλάσσης και Σκαφών Αναψυχής

Γενικές Πληροφορίες

Η MPD Ελλάδας είναι ο αποκλειστικός διανομέας της Rolls Royce Power Systems για  πετρελαιοκινητήρες  MTU και Detroit Diesel στην Ελλάδα. Η εταιρεία εδρεύει στο Κορωπί, διαθέτοντας πλήρως εξοπλισμένο συνεργείο 3.000 τετραγωνικών μέτρων, γραφεία και κέντρο logistics. Λόγω της συνεχούς ανάπτυξης της, η εταιρία επεκτείνει τη δυναμική της ομάδα και αναζητά επιπλέον προσωπικό.

Παροχές

  • Σταθερό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό Μισθό
  • Συνεχής εκπαίδευση στην Ελλάδα και στο εξωτερικό.
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Αρμοδιότητες

  • Υπεύθυνος turnkey έργων επισκευών
  • Μερικές και Γενικές Επισκευές Κινητήρων
  • Αποστολές σε Ελλάδα και Εξωτερικό
  • Ετήσιες Συντήρησης κινητήρων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία 3-5 ετών σε επισκευές κινητήρων εσωτερικής καύσης
  • Πτυχίο ΤΕΙ/ Τεχνικής σχολής
  • Ευχέρεια στην Αγγλική γλώσσα.
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου
  • Προϋπηρεσία σε επισκευές Πολυστρόφων Μηχανών Πλοίων/ Γεννητριών/Γερανών (Επιθυμητό)

Δεξιότητες

  • Ικανότητα Διαχείρισης Ομάδας
  • Τήρηση χρονοδιαγράμματος και προθεσμιών
  • Επαγγελματισμός, τυπικότητα, ακρίβεια.

Πληροφορίες:

Αν πιστεύετε ότι το προφίλ σας θα μπορούσε να ταιριάζει, κάντε αίτηση τώρα!

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε με την κ. Κωνσταντίνα Τουτολίδου στο +30 2169005141-42, k.toutolidou@melitapower.com

Μετά τον έλεγχο όλων των βιογραφικό που θα λάβουμε, οι υποψήφιοι που πληρούν τις προϋποθέσεις θα κληθούν για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις διεκπεραιώνονται με εμπιστευτικότητα.

Κρωπία