Για εργοδότες
Κωδ:Τεχνικός Συστημάτων Ασφαλείας
Τεχνικός Συστημάτων Ασφαλείας
πριν 10 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Αναζητούμε Τεχνικό Συστημάτων Ασφαλείας

ΣΥΝΤΟΜΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

Τεχνική εταιρεία αναζητά Τεχνικό Συστημάτων Ασφαλείας

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ

Είμαστε μια τεχνική εταιρεία με πολυετή Κατασκευαστική και Μελετητική εμπειρία η οποία καλύπτει ένα ευρύ φάσμα επαγγελματικής δραστηριότητας όπως: Μελέτη-Επίβλεψη έργων, Κατασκευές-Ανακαινίσεις, Συντηρήσεις, Υπηρεσίες Μηχανικού, Προώθηση Ακινήτων - Real Estate, Εκτιμήσεις Ακινήτων.
Η έδρα μας βρίσκεται στην Αθήνα, 300 μέτρα από το μετρό του Συγγρού Φιξ σε νέα πλήρως ανακαινισμένα γραφεία.

Η εταιρία μας αναζητά έμπειρο Τεχνικό Συστημάτων Ασφαλείας    στη περιοχή της Καλλιθέας

Καθήκοντα

  • Να διαθέτει γνώσεις συστημάτων συναγερμών και CCTV
  • Να έχει εμπειρία σε εγκαταστάσεις Φ/Β πάρκων
  • Αναφορά τυχών σφαλμάτων στον Ηλεκτρολόγο Μηχανικό
  • Καταμέτρηση και αναφορά για ελλείψεις ή φθορές υλικών και εργαλείων

Απαραίτητα Προσόντα υποψήφιου

-Απόφοιτος αναγνωρισμένης τεχνικής σχολής (προαιρετικό)

Επιθυμητά Προσόντα

-Υπευθυνότητα

-Ομαδικό πνεύμα εργασίας

-Διάθεση για εξέλιξη και εκμάθηση νέων τεχνικών αντικειμένων

-Δυνατότητα Εξέλιξης

Επίσης

Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί.

H εταιρεία προσφέρει:

  • Σταθερές  απολαβές
  • Άριστο & Δυναμικό Εργασιακό Περιβάλλον
  • Ευκαιρίες Επαγγελματικής Ανέλιξης

Καλλιθέα