Για εργοδότες
Υδραυλικός Συντηρητής - Ρόδος
ΡόδοςΤοποθεσία
Ρόδος
πριν 11 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Πρωτοπορώντας τα τελευταία 45 χρόνια, ο Όμιλος Mitsis είναι η μεγαλύτερη ιδιόκτητη ξενοδοχειακή αλυσίδα στην Ελλάδα, καθοδηγούμενος από την πελατοκεντρική του φιλοσοφία, την οικογενειακή φροντίδα και την αυθεντική ελληνική του ταυτότητα.

Με 21 ξενοδοχεία, 6.466 δωμάτια και 5.000 εργαζόμενους σε Αθήνα, Κρήτη, Καμένα Βούρλα, Κω, Ρόδο και Σαντορίνη, ο Όμιλος προσφέρει ένα πλούσιο μείγμα φιλοξενίας με εξαιρετικές υπηρεσίες, μοναδικές τοποθεσίες, άψογες εγκαταστάσεις, εκλεπτυσμένη γαστρονομία και ένα ευρύ φάσμα επιλογών και εμπειριών στους πελάτες του.

Μέσα από ένα οικογενειακό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας μεταμορφώνουμε κάθε επισκέπτη μας σε επίτιμο φιλοξενούμενο, προσφέροντας αξέχαστες αναμνήσεις ζωής!

Ο Όμιλος Mitsis προσφέρει νέες θέσεις εργασίας στο ξενοδοχείο Mitsis Selection Alila :

Συντηρητή Υδραυλικό

Περιοχή: Ρόδος, Φαληράκι

Τύπος Απασχόλησης: Αορίστου/Πλήρης

**Κάτοικοι Ρόδου (σε προτεραιότητα)

Ref: HO/MPl

Σκοπός

Ως υδραυλικός θα ανήκετε στην ομάδα συντήρησης του ξενοδοχείου και θα έχετε υπό την επίβλεψή σας, τη συντήρηση των υδραυλικών και ψυκτικών εγκαταστάσεων και αποκατάσταση των βλαβών που προκύπτουν με στόχο την άριστη καθημερινή λειτουργία των εγκαταστάσεων του συγκροτήματος, σύμφωνα με τα υψηλά πρότυπα της εταιρίας.

Αρμοδιότητες

  • Παρακολουθείτε σε καθημερινή βάση την καλή λειτουργία των υδραυλικών και ψυκτικών εγκαταστάσεων του συγκροτήματος
  • Προγραμματίζετε την έγκαιρη αποκατάσταση των βλαβών
  • Τηρείτε καθημερινά τις διαδικασίες, παρακολουθείτε τη συμμόρφωση με τους κανόνες & κανονισμούς
  • Ακολουθείτε τα ποιοτικά πρότυπα της εταιρίας στις υπηρεσίες σας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Υδραυλικού (επιθυμητό)
  • Προηγούμενη εμπειρία σε ξενοδοχεία ή χώρους με υδραυλικές εγκαταστάσεις
  • Γνώσεις αγγλικών

Δεξιότητες

  • Επαγγελματισμός, Αξιοπιστία & Υπευθυνότητα
  • Ενσυναίσθηση και Προσαρμοστικότητα
  • Επικοινωνία, αντίληψη & διορατικότητα
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια & την ποιότητα

Τι προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών & bonus επίτευξης στόχων
  • Εργασία σε ένα όμιλο με ανθρωποκεντρική αντίληψη και σεβασμό στο περιβάλλον, που επενδύει έμπρακτα και ενισχύει τις τοπικές κοινωνίες.
  • Διαρκή εκπαίδευση σύμφωνα με τα πρότυπα και τη δυναμική εξέλιξη της εταιρίας
  • Προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης σε έναν συνεχώς αναπτυσσόμενο όμιλο
  • Διατροφή

Δημιούργησε την δική σου επαγγελματική ιστορία #createyourcareerstory και γίνε μέλος μιας ομάδας 5.000 μελών στα Mitsis Hotels!

Για όλες τις αιτήσεις και τα στοιχεία που θα υποβληθούν, θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Μπορείς να μάθεις περισσότερες πληροφορίες για τον όμιλο Mitsis ακολουθώντας τα παρακάτω link :

Ρόδος