Για εργοδότες
ΕΡΓΑΤΟΤΕΧΝΙΤΗΣ

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία Anitec Α.E. με έδρα στη Νέα Αρτάκη Ευβοίας και υποκατάστημα στα Ιωάννινα που δραστηριοποιείται στον κλάδο της πτηνοτροφίας, αναζητά συνεργάτη για να στελεχώσει τμήμα του τεχνικού συνεργείου με έδρα τη Νέα Αρτάκη

Επιθυμητά προσόντα

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε εγκαταστάσεις ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού ανεξαρτήτως θέσης
  • Πνεύμα εμπιστευτικότητας και συνεργασίας, ευχάριστη προσωπικότητα, συνέπεια, επαγγελματισμός, οργάνωση, προσοχή στη λεπτομέρεια.
  • Επιθυμητό πτυχίο Ηλεκτρολόγου ή Μηχανολόγου
  • Επιθυμητή γνώση αγγλικών
  • Στοιχειώδη γνώση Η/Υ
  • Κατοχή άδειας οδήγησης ΙΧ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δυνατότητα μετακίνησης εντός και εκτός Ελλάδος

Αρμοδιότητες

  • Μέλος τεχνικού συνεργείου
  • Αποκατάσταση βλαβών σε πελάτες
  • Τεχνική υποστήριξη
  • Εγκαταστάσεις εξοπλισμού σε πτηνοτροφικές μονάδες

Προσφέρονται

  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Μόνιμη απασχόληση
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Δυνατότητα επιπλέον ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης
Νέα Αρτάκη
πριν 11 μέρες