Για εργοδότες
Μηχανικός εργαστηρίου διακριβώσεων
πριν 13 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η εισαγωγική και εμπορική εταιρεία ΔΕΚΑ ΑΕΒΕ www.deka.gr με έδρα στον Πειραιά, αναζητά νέες - νέους συνεργάτιδες-συνεργάτες για να εργαστούν στο εργαστήριο διακριβώσεων της εταιρείας.

Περιγραφή θέσης για πλήρη απασχόληση:

  • Εργασίες διακρίβωσης μετρολογικού εξοπλισμού και έκδοση των αντίστοιχων callibration
  • Πραγματοποίηση εργασιών διακρίβωσης στις εγκαταστάσεις της εταιρίας
  • Πιθανότητα πραγματοποίησης εργασιών διακρίβωσης στις εγκαταστάσεις των πελατών εντός και εκτός Αττικής.
  • Παραλαβή και διαχείριση οργάνων προς διακρίβωση

Προφίλ υποψηφίου:

  • Ικανότητα εκμάθησης χειρισμού των συσκευών μέτρησης και των διαδικασιών διακρίβωσης
  • Επιθυμητή η εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Εμπειρία στα εργαλεία του Microsoft Office [απαραίτητα γνώση σε Excel]
  • Υπευθυνότητα, ομαδικότητα, προσοχή στην λεπτομέρεια
  • Κατοχή άδειας οδήγησης
  • Κατοχή διαβατηρίου
  • Δυνατότητα ταξιδιών εντός και εκτός Ελλάδος
  • Για τους άνδρες υποψήφιους είναι απαραίτητη η εκπλήρωση των στρατιωτικών υποχρεώσεων

Ακαδημαϊκά προσόντα:

Πτυχιούχος ΤΕΙ ή ΙΕΚ με ειδικότητα: Ηλεκτρολόγος, Ηλεκτρονικός, Αυτοματιστής ή συναφές πεδίο.

 Παροχές της εταιρείας:

Πλήρες πακέτο αποδοχών

Πενθήμερη απασχόληση (8ωρη)

Ιδιωτική ασφάλιση

Συνεχής εκπαίδευση

Σύγχρονο και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον

Παρακαλώ όπως στείλετε το βιογραφικό σας στο career@deka.gr

Πειραιάς