Για εργοδότες
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
Company logo - click to visit company page
16-50
Κατασκευαστικός | Τεχνικός κλάδος
πριν 14 μέρες
Ημ. ανάρτησης

H Draculis ΑΕ στα 50 χρόνια λειτουργίας της είναι η Νο1 εταιρία στο χώρο των ειδικών ανελκυστήρων & αναβατορίων σκάλας. Με ιδιόκτητες εγκαταστάσεις, σύγχρονη υποδομή & άριστη οργάνωση, ζητεί για άμεση 8ωρη απασχόληση στέλεχος, για το Τεχνικό Τμήμα.

Ηλεκτρολόγος

Απαραίτητα προσόντα

Πτυχίο με άδεια ηλεκτρολόγου

Kαλή γνώση Αγγλικών

Εμπειρία σε αντίστοιχη ή παρεμφερή θέση θα εκτιμηθεί

Δίπλωμα οδήγησης Ι.Χ.

Έως 35 ετών

Εκπληρωμένη στρατιωτική θητεία

Εργατικότητα, συνέπεια, οργάνωση, ομαδικό πνεύμα

Αρμοδιότητες:

  • Εγκαταστάσεις μηχανημάτων
  • Συντηρήσεις μηχανημάτων
  • Διάγνωση και επίλυση προβλημάτων / βλαβών

Προσφέρεται μισθός 1.300€, πλήρης ασφάλιση, εκπαίδευση, κίνητρα απόδοσης, δυνατότητα άμεσης εξέλιξης & άριστες εργασιακές συνθήκες.

Η έδρα της εταιρίας βρίσκεται στην Μεταμόρφωση Αττικής. Το ωράριο λειτουργίας είναι από Δευτέρα έως Παρασκευή, 08.00-16.00

Εάν σας ενδιαφέρει να γίνεται μέλος της ομάδας μας, στείλτε το Βιογραφικό σας στο email: draculis@otenet.gr, Υπόψη: κας Αναστασιάδου

(Μετά την αξιολόγηση των βιογραφικών, θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης, για να οριστεί ραντεβού για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές).

DRACULIS AΕ: Ικαρίας 2, Τ.Κ. 144 51 Μεταμόρφωση Αττικής, Τηλ.: 210 2841189, 210 2842018, https://draculis.gr

Μεταμόρφωση