Για εργοδότες
Μηχανικό Ιατρικών Συστημάτων
16-50
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας
πριν 16 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η DELTA MEDISERV, αναζητά Μηχανικό Ιατρικών Συστημάτων για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρείας που δραστηριοποιείται στον κλάδο της υγείας

Αρμοδιότητες:

  • Εγκατάσταση ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού
  • Συνεργασία με ιατρικό, επιστημονικό και νοσηλευτικό προσωπικό για την εύρυθμη λειτουργία των μηχανημάτων
  • Συντήρησης εγκατεστημένου εξοπλισμού, επισκευή και ευρύτερη τεχνική υποστήριξη του ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απαραίτητο πτυχίο σχολής Βιοϊατρικής Τεχνολογίας/Τεχνολογίας Ιατρικών Οργάνων
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Δυνατότητα ταξιδιών εντός και εκτός Ελλάδας
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ
  • Κάτοχος Διπλώματος Οδήγησης
  • Πολύ καλή Γνώση Αγγλικής Γλώσσας
  • Αναλυτική σκέψη και ομαδικό πνεύμα
  • Τυχόν προϋπηρεσία σε υποστήριξη Αξονικών – Μαγνητικών Τομογράφων θα εκτιμηθεί

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές αναλόγως προσόντων
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Δυνατότητα προσωπικής ανάπτυξης και εξέλιξης
Χαλάνδρι