Για εργοδότες
Κωδ:240030-COM-TCS
Έναν (1) Τεχνικό Ιατρικών Μηχανημάτων με έδρα το Ηράκλειο Κρήτης

Έναν (1) Τεχνικό Ιατρικών Μηχανημάτων με έδρα το Ηράκλειο Κρήτης (Κωδ: 240030-COM-TCS)

Καθήκοντα:

  • Εγκατάσταση, συντήρηση και επίλυση προβλημάτων εξοπλισμού
  • Κατανόηση τεχνικών αναγκών και προσφορά εξατομικευμένων λύσεων σε πελάτες
  • Συνεργασία με πελάτες για την εδραίωση μακροπρόθεσμων σχέσεων
  • Παρακολούθηση των τάσεων και εξελίξεων του κλάδου

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο Ηλεκτρονικής, Μηχανολογίας ή αντίστοιχης ειδικότητας Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης της Ελλάδας ή του εξωτερικού
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε τμήμα Τεχνικής Υποστήριξης
  • Δυνατότητα επαγγελματικών ταξιδιών και κατοχή διπλώματος οδήγησης
  • Ικανότητα ομαδικής εργασίας, προγραμματισμού εργασιών, τήρησης χρονοδιαγραμμάτων και ευελιξία στη σκέψη
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Υψηλό επίπεδο επαγγελματισμού
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψήφιους)

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών και παροχών
  • Ομαδικό πρόγραμμα ασφάλισης
  • Φιλικό εργασιακό περιβάλλον
  • Διαρκής εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Άριστες προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  • “Buddy program” κατά τη διάρκεια της εισαγωγικής εκπαίδευσης

Πληροφορίες: www.antisel.gr

Αποστολή βιογραφικών στο email: cv@antisel.gr

Να αναφέρεται απαραίτητα ο κωδικός της θέσης 240030-COM-TCS

Τηλέφωνο πληροφοριών: 211 888 0500

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν εμπιστευτικές.

Η ΑΝΤΙΣΕΛ εφαρμόζει πολιτική ίσων ευκαιριών εργασίας σε όλους τους υποψηφίους ενώ αποτελεί βασικό μας μέλημα η διατήρηση ενός φιλικού περιβάλλοντος εργασίας χωρίς αποκλεισμούς. Κατά την αξιολόγηση των βιογραφικών, θα κληθούν σε συνέντευξη όλοι οι υποψήφιοι που πληρούν τις προϋποθέσεις χωρίς καμία εξαίρεση.

Ηράκλειο
πριν 21 μέρες