Για εργοδότες
Κωδ:FESA0424GT
Τεχνικός Πεδίου

Η εταιρία ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΙ ΑΒΕΤΕ ( www.theodorougroup.com ) , που δραστηριοποιείται στον κλάδο των  βιομηχανικών  αυτοματισμών και ειδικεύεται στις λύσεις για τη βιομηχανική συσκευασία και την εφοδιαστική αλυσίδα, ζητά για άμεση πρόσληψη:

Τεχνικό Πεδίου

Βασικές Αρμοδιότητες:

  • Εκτέλεση προληπτικών συντηρήσεων των μηχανημάτων
  • Επισκευές μηχανημάτων όταν απαιτείται
  • Επικοινωνία με πελάτες για θέματα τεχνικής υποστήριξης
  • Προετοιμασία και εγκατάσταση μηχανημάτων είτε στη βάση είτε στο πεδίο
  • Εργασία και εκτός έδρας για εγκατάσταση μηχανημάτων, επίλυση τεχνικών θεμάτων και υποστήριξη πελατών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Μηχανολόγοι, Αυτοματιστές, Ηλεκτρολόγοι ή Ηλεκτρονικοί Τεχνικής Εκπαίδευσης ή απόφοιτοι αντίστοιχων σχολών ΙΕΚ
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε παρεμφερή θέση
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Δίπλωμα οδήγησης

Προσφέρονται:

  • Χρήση εταιρικού αυτοκινήτου
  • Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Διαρκής ενημέρωση στις τεχνολογικές εξελίξεις του χώρου
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης

Παιανία
πριν 20 μέρες