Για εργοδότες
ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ (ΒΑΡΔΙΑ)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
Βασικές Αρμοδιότητες
  • Επιλύει ζητήματα ηλεκτρολογικού εξοπλισμού που έχουν ως αποτέλεσμα καθυστερήσεις στην παραγωγή
  • Συμμετέχει σε συντηρήσεις Μονάδων Παραγωγής
  • Συμμετέχει στην εγκατάσταση νέων μηχανημάτων
  • Εργασία σε εναλλασσόμενη βάρδια
Γνώσεις, προσόντα και εμπειρία
  • Πτυχίο (ΤΕΙ) Ηλεκτρολόγων Μηχανικών
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρίας στον τομέα Αυτοματισμού
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Κατανόηση ηλεκτρολογικού σχεδίου
  • Καλή γνώση AC & DC κινητήρων θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Καλό επίπεδο δεξιοτήτων πληροφορικής (Microsoft office, Internet skills)
Παροχές στους Εργαζομένους
Η Εταιρία μας παρέχει ένα δυναμικό εργασιακό περιβάλλον, στο οποίο ενθαρρύνεται η συνεργασία και η συνεχής εκπαίδευση. Επιπλέον, η ΕΛΒΑΛ προσφέρει στους εργαζομένους της ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών και ευρύ φάσμα παροχών.
Οινόφυτα