Για εργοδότες
Τεχνικό με έδρα την Αθήνα
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Ποιοι Είμαστε:

Είμαστε μία κορυφαία ελληνική βιομηχανία παραγωγής και εμπορίας απορρυπαντικών και απολυμαντικών, με έδρα το ΒΙΟ.ΠΑ. Άνω Λιοσίων στην Αττική. Η εταιρία μας είναι ταχέως αναπτυσσόμενη με ηγετικά μερίδια αγοράς και έντονη εξαγωγική δραστηριότητα. Μέσω της συμβουλευτικής μας προσέγγισης παρέχουμε εξειδικευμένες λύσεις απευθυνόμενοι στους περισσότερους επαγγελματικούς κλάδους όπως Ξενοδοχεία, Μαζική Εστίαση, Βιομηχανίες Τροφίμων, Catering, Συνεργεία Καθαρισμού, Βιομηχανικά Laundry κ.α.

Περιγραφή Θέσης:

Ο/Η υποψήφιος/α είναι υπεύθυνος/η για την εύρυθμη λειτουργία των μηχανημάτων που εταιρία μας εμπορεύεται. Η θέση αναφέρεται στο Διευθυντή πωλήσεων του τμήματος.

  • Εγκατάσταση / επισκευή δοσομετρικών συσκευών σε πλυντήρια πιάτων και ρούχων

  • Τοποθέτηση σαπουνοθηκών και συσκευών αραίωσης απορρυπαντικών

  • Βελτίωση της ικανοποίησης του πελάτη εντοπίζοντας και επιλύοντας πιθανά ζητήματα προτείνοντας και παρέχοντας λύσεις.

  • Καλλιέργεια σχέσεων με τους πελάτες μέσω επαγγελματικής συμπεριφοράς και ισχυρών διαπροσωπικών δεξιοτήτων

Προφίλ / Προσόντα Υποψηφίου:

  • Επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχο αντικείμενο

  • Δυνατότητα ταξιδιών εκτός Αθηνών

  • Δίπλωμα οδήγησης

  • Βασικές ηλεκτρολογικές και υδραυλικές γνώσεις

Παροχές Θέσης:

  • Ανταγωνιστικό σταθερό μισθό

  • Aυτοκίνητο / Κινητό Τηλέφωνο

  • Δυναμικό περιβάλλον συνεχούς ανάπτυξης

  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

  • Εκπαίδευση και διαρκή επιμόρφωση

Εάν πιστεύετε ότι οι γνώσεις σας, και η προσωπικότητά σας ταιριάζουν με τις απαιτήσεις της θέσης μπορείτε να στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση

th.karaoulis@ikochimiki.com αναφέροντας το όνομα της θέσης

Άνω Λιόσια