Για εργοδότες
Βοηθός Τεχνικού-Εγκαταστάσεων

Η εταιρεία «Τεχνολογική Συστημάτων» με πολυετή εμπειρία στο χώρο οπτικοακουστικού εξοπλισμού και της υψηλής τεχνολογίας αναζητά τεχνικό/βοηθό ηλεκτρολόγου για εσωτερικές εγκαταστάσεις. (κάμερες ΡΤΖ, προτζέκτρες, Monitors κλπ)

Απαραίτητα προσόντα:

  •  Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις
  •  Δίπλωμα οδήγησης ΙΧ
  •  Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Αρμοδιότητες:

  • Παράδοση του εξοπλισμού
  • Εγκατάσταση συστημάτων ήχου και εικόνας σε συνεργασία με τον κύριο εγκαταστάτη
  • Συντήρηση και έλεγχος εξοπλισμού
  • Καλωδίωση

Παροχές:

  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Σταθερές μηνιαίες αποδοχές
  • Έξοδα μετακίνησης
  • Συνεχής εκπαίδευση και εξέλιξη

Δίνεται η δυνατότητα συμπλήρωσης ενσήμων και ένταξη στην μισθοδοσία για απαλλαγή πρακτικής άσκησης σε τελειόφοιτους που το αντικείμενο είναι συναφές.

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με όσους υποψήφιους πληρούν τα παραπάνω κριτήρια.

Βριλήσσια
πριν ένα μήνα