Για εργοδότες
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ-ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρία ΠΑΠΑΔΕΑΣ Α.Ειδρύθηκε το 1985 και είναι η μεγαλύτερη εταιρία εισαγωγής και διακίνησης βιομηχανικών εργαλείων και σιδηρικών στην Ελλάδα. Καθιερώθηκε στο χονδρικό εμπόριο ως πρωτοπόρος και καινοτόμος με άμεση διανομή και διαρκή διαθεσιμότητα, παρέχοντας αξιόπιστες υπηρεσίες. Καθημερινά, προμηθεύει τα συνεργαζόμενα καταστήματα λιανικής πώλησης σε Ελλάδα, Κύπρο & Βαλκάνια. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης η εταιρεία αναζητά : ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ & ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ.

Κύριες αρμοδιότητες:

Επισκευή και συντήρηση εργαλείων ρεύματος και μπαταρίας.

Απαιτούμενα προσόντα:

Πτυχίο Μηχανολόγου ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού (Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι / Κολλέγιο / ΙΕΚ ή άλλης Τεχνικής Σχολής Μηχανολογικής κατεύθυνσης).

Προϋπηρεσία σε επισκευές σχετικά με εργαλεία ρεύματος, μπαταρίας και βενζίνης.

Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

Προσωπικά χαρακτηριστικά:

Εργατικότητα, αφοσίωση, ομαδικότητα.

Τήρηση των εταιρικών κανόνων.

Προσφέρουμε:

Σταθερό, ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.

Για παραπάνω πληροφορίες

Επικοινωνία: sales@papadeas-sa.gr

Καματερό
πριν ένα μήνα