Για εργοδότες
JUNIOR ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΠΕΔΙΟΥ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
2001-30000
Υπηρεσίες Λογισμικού και Πληροφορικής
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης

Η Mellon Technologies, μητρική εταιρεία του Ομίλου Εταιρειών Mellon, κατέχει ηγετικό ρόλο στο χώρο των ηλεκτρονικών συναλλαγών, των υπηρεσιών τηλεφωνικής εξυπηρέτησης καθώς επίσης και των υπηρεσιών business process outsourcing και αναζητά:

(Junior) Τεχνικό Πεδίου

Περιγραφή θέσης

  • Επισκέψεις σε πελάτες για διάγνωση και επίλυση βλαβών σε υποστηριζόμενα προϊόντα, προγραμματισμένες συντηρήσεις
  • Εγκαταστάσεις νέων μηχανημάτων βάσει προδιαγραφών του προμηθευτή
  • Εκπαίδευση πελατών στον χειρισμό των μηχανήματων
  • Εργαστηριακός έλεγχος και επισκευή μηχανημάτων – περιφερειακών εξαρτημάτων

Προσόντα:

  • Πτυχίο μέσης ή ανώτερης σχολής ηλεκτρολόγων – ηλεκτρονικών
  • Εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση μέχρι 6 μήνες θα συνεκτιμηθεί
  • Δίπλωμα οδήγησης μηχανής – αυτοκινήτου
  • Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας

Παροχές:

  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση
Πειραιάς