Για εργοδότες
Μηχανικός συντήρησης γραμμής παραγωγής
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης

Μεγάλη βιομηχανία αρτοσκευασμάτων, επιθυμεί να προσλάβει Μηχανικό συντήρησης γραμμής παραγωγής για το εργοστάσιό της στην περιοχή των Αχαρνών.

Καθήκοντα:

Συντήρηση & επισκευή  του μηχανολογικού εξοπλισμού των γραμμών παραγωγής και συσκευασίας καθώς και  τήρηση των σχετικών αρχείων συντήρησης.

Προσόντα:

  • Γνώσεις Μηχανολογικής Συντήρησης.
  • Γνώση PLC.
  • Πτυχίο Ανωτάτης Σχολής ή Ανωτέρας Τεχνικής Σχολής.
  • 5ης προϋπηρεσία σε βιομηχανία απαραίτητη , θα προτιμηθεί η προϋπηρεσία σε βιομηχανία τροφίμων.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Υπευθυνότητα, επιμέλεια, οργάνωση
  • Ευγένεια, συνέπεια, επαγγελματισμός

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου, μισθωτός
  • Προοπτική εξέλιξης σε μία δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία
  • Φιλικό και σταθερό περιβάλλον εργασίας

Αχαρνές
Με μεγάλη εμπειρία