Για εργοδότες
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η εταιρεία Louloudis Electrical Applications, δραστηριοποιείται στον χώρο των Υπηρεσιών Συντήρησης Ηλεκτρομηχανολογικού Εξοπλισμού και Βιομηχανικών Ηλεκτρολογικών Εγκαταστάσεων από το 1992, αναζητά για άμεση πρόσληψη, για το τεχνικό μας τμήμα, Ηλεκτρολόγους Εγκαταστάσεων, με εμπειρία.

Αρμοδιότητες:

  • Συντήρηση υποσταθμών μέσης τάσης / ηλεκτροπαραγωγών ζευγών
  • Διάγνωση και επίλυση προβλημάτων / βλαβών
  • Νέες εγκαταστάσεις υποσταθμών μέσης τάσης / Ηλεκτροπαραγωγών ζευγών
  • Ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου
  • Εμπειρία στον χώρο των ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων
  • Τεχνική αντίληψη και ικανότητα επίλυσης βλαβών/προβλημάτων
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου

Παροχές:

  • Σύγχρονο και Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής και μισθολογικής εξέλιξης
  • Υψηλές αποδοχές - Bonus παραγωγικότητας
  • Συνεχής εκπαίδευση

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2106002612

Παλλήνη
πριν 2 μήνες