Για εργοδότες
Κωδ:ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΠΕΔΙΟΥ
Τεχνικός Πεδίου
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 8 μήνες
Ημ. ανάρτησης

Η Εταιρεία

Η Cityzen Parking & Services κατέχει ηγετική θέση στην αγορά στον κλάδο της λειτουργίας χώρων στάθμευσης αυτοκινήτων στην Ελλάδα, και παράλληλα δραστηριοποιείται στον ευρύτερο χώρο των  Λύσεων Τεχνολογίας Στάθμευσης καθώς και σε ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών Mobility. Όραμά μας είναι να κάνουμε την κινητικότητα στην πόλη πιο διασκεδαστική και στόχος μας είναι να προσφέρουμε στους εκτεταμένους πελάτες και τους επιχειρηματικούς μας συνεργάτες, τις καλύτερες δυνατές υπηρεσίες στάθμευσης στην Ελλάδα, καθώς και μια ολιστική εμπειρία για την κάλυψη των αναγκών τους.

Κύριες αρμοδιότητες/καθήκοντα:

• Συντήρηση & επισκευή των αυτόματων συστημάτων στάθμευσης.
• Διάγνωση και επίλυση τεχνικών προβλημάτων.
• Υποστήριξη της τεχνικής υποδομής του Κέντρου Ελέγχου της Εταιρείας.
• Διαχείριση αποθήκης ανταλλακτικών.
• Εποπτεία του λογισμικού προγράμματος διαχείρισης των αυτόματων συστημάτων στάθμευσης.
• Δειγματοληπτικός έλεγχος εύρυθμης λειτουργίας των συστημάτων.

Ο ιδανικός υποψήφιος πρέπει να διαθέτει τα παρακάτω προσόντα:

• Πτυχίο IEK - ΤΕΙ τμήματος ηλεκτρονικής, ηλεκτρολογίας, μηχανολογίας ή μηχανοτρονικής.
• Καλή γνώση Αγγλικών.
• Εξοικείωση με χρήση εργαλείων.
• Εμπειρία σε δομημένες καλωδιώσεις.
• Επιθυμητή σχετική προϋπηρεσία ως τεχνικός πεδίου
• Δίπλωμα οδήγησης.
• Αναλυτικές ικανότητες.
• Ευέλικτος με ομαδικό πνεύμα συνεργασίας.
• Επικοινωνιακός με ικανότητα αντίληψης και κατανόησης προβλημάτων.
• Δημιουργική σκέψη και υπευθυνότητα, με έμφαση στο αποτέλεσμα.

Η εταιρία προσφέρει:

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
• Ομαδική ασφάλιση
• Εξαιρετικές συνθήκες εργασίας.
• Ευκαιρίες για εκπαίδευση και ανάπτυξη σε ένα δυναμικά εξελισσόμενο περιβάλλον.
• Δυνατότητα εξέλιξης.

Περισσότερα για εμάς

Θα χαρούμε να λάβουμε την αίτησή σας. Αν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τη Cityzen Parking & Services, δείτε την ιστοσελίδα μας www.cityzen.com.gr

Κηφισιά