Για εργοδότες
Κωδ:R&D_2023
R&D & PRODUCTION MANAGER
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

FARMECO A.E. ΔΕΡΜΟΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ

Μία από τις κορυφαίες ελληνικές εξαγωγικές εταιρείες στο χώρο των δερμοκαλλυντικών, με πολυετή, επιτυχημένη παρουσία στην ελληνική και στηv παγκόσμια αγορά, με τις τεχνολογικά προηγμένες και διεθνώς αναγνωρισμένες της μάρκες COVERDERM και COVERMARK, αναπτύσσει το τμήμα Παραγωγής και Ανάπτυξης Προϊόντων και ζητά για άμεση πρόσληψη, πτυχιούχο ΑΕΙ:

ΧΗΜΙΚΟ ή ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟ

για τη θέση:

R&D & Production Manager

με καθήκοντα:

  • Ανάπτυξη νέων καλλυντικών προϊόντων
  • Εκτέλεση εργαστηριακών ποιοτικών ελέγχων των παραγομένων προϊόντων
  • Παρακολούθηση Ευρωπαϊκής Νομοθεσίας καλλυντικών και κανόνων παραγωγής GMP
  • Προγραμματισμός παραγωγών & αποθεμάτων υλικών
  • Επεξεργασία φακέλων προϊόντων σύμφωνα με τoν Ευρωπαϊκό Κανονισμό 1223/2009
  • Εκπαίδευση τμημάτων πωλήσεων/marketing στην Ελλάδα και στο εξωτερικό

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πανεπιστημιακός τίτλος σπουδών
  • Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση στον κλάδο των καλλυντικών
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • ECDL και άριστη γνώση word, excel, powerpoint

Επιθυμητά προσόντα:

  • Γνώσεις κοσμετολογίας
  • Γνώση Ιταλικών

Προσφέρονται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών
  • Μεγάλες προοπτικές εξέλιξης, σε ένα άριστο περιβάλλον εργασίας, με μεγάλη εξωστρέφεια στις διεθνείς αγορές
  • Ενεργής συμμετοχή στο στρατηγικό σχεδιασμό των προϊόντων και της προβολής τους στο εξωτερικό

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους υπ' όψιν κας Φώτου, αναφέροντας τον κωδικό R&D, στο e-mail: inbox@farmeco.com ή στο fax : 210 2136036

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 2131701

Αθήνα