Για εργοδότες
Αισθητικός

Η EUROMEDtec Hellas με στόχο πάντα την καινοτομία και την παροχή υψηλής ποιότητας υπηρεσιών στους πελάτες της, δραστηριοποιείται από το 1996 στην εισαγωγή και διάθεση στην ελληνική αγορά μηχανημάτων ιατρικής αισθητικής και αισθητικής, ως επίσης και καλλυντικών προϊόντων για την υγεία και την ομορφιά του δέρματος.

Αναζητάμε Πτυχιούχο Αισθητικό με εμπειρία σε πωλήσεις B2B για την στελέχωση του τμήματος πωλήσεων.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Αισθητικής (Κατά προτίμηση πτυχιούχος ΤΕΙ)
  • Προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση B2B πωλήσεων (2+ έτη προϋπηρεσίας)
  • Επικοινωνιακές Δεξιότητες
  • Ομαδικό Πνεύμα
  • Υπευθυνότητα
  • Καλή γνώση Αγγλικής Γλώσσας
  • Καλή γνώση προγραμμάτων MS Office (Word, Excel)
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου­
  • Ικανότητα στην τήρηση προθεσμιών και ανάληψη πρωτοβουλιών

Αρμοδιότητες:

  • Επικοινωνία, υποστήριξη και εξυπηρέτηση υπάρχοντος πελατολογίου.
  • Παρουσίαση και εκπαίδευση προϊόντων και θεραπειών σε επαγγελματίες.
  • Αναζήτηση δυνητικών πελατών.
  • Απαραίτητη η δυνατότητα ταξιδιών.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Πλήρης εισαγωγική εκπαίδευση και συνεχής καθοδήγηση και υποστήριξη.­
  • Φιλικό και μοντέρνο εργασιακό περιβάλλον.
ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
Αισθητικός
Ηράκλειο
πριν 21 μέρες