4ωρη πρωινή (9.00-13.00) εξωτερική πωλήτρια φαρμακείου για Αχαΐα
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η Φαρμακευτική εταιρεία φυτικών καλλυντικών βιοτεχνολογίας FITO, με διάκριση BRAND OF THE YEAR, στα BEST IN PHARMACY AWARDS και ισχυρό, καταξιωμένο δίκτυο συνεργαζόμενων φαρμακείων, ζητά να καλύψει θέση τετράωρης απασχόλησης (9.00- 13.00) εξωτερικής πωλήτριας φαρμακείου για την Αχαΐα.

Κωδικός αγγελίας: 4ΑΧ13

Αρμοδιότητες θέσης

  • Διαχείριση του υπάρχοντος πελατολογίου και ανάπτυξή του.
  • Αύξηση των πωλήσεων και επίτευξη στόχων.
  • Προσήλωση στην ποιοτική εξυπηρέτηση των φαρμακοποιών.

Προσόντα υποψηφίου

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα στην συνεργασία.
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου.
  • Γνώση και χρήση Η/Υ.

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός υψηλός μισθός
  • Μηνιαίο υψηλό bonus επίτευξης στόχου, αντίστοιχο του μισθού ή και μεγαλύτερο.
  • Tablet και κινητό με απεριόριστη χρήση σε ομιλία και data.
  • Διαρκής επιμόρφωση.
  • Δυνατότητα εξέλιξης.

Αποστολή βιογραφικών στο fitoergasia@hotmail.com με την ένδειξη 4ΑΧ13

Πάτρα
πριν ένα χρόνο
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία
Μερική απασχόληση