Για εργοδότες
Κωδ:ΠΩΛΗΤΗΣ HORECA- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
YΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ HO.RE.CA -ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Η ΡΟΔΟΥΛΑ ΑΕ, εταιρεία παραγωγής προϊόντων Αρτοποιίας-Ζαχαροπλαστικής, με δυο  υπερσύγχρονες παραγωγικές εγκαταστάσεις, ζύμης και γλυκού, στις Αχαρνές Αττικής, αναζητά να προσλάβει:

     ΠΩΛΗΤΗ HORECA   ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ :

  Περιγραφή Θέσης

 Βασικές αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση και εποπτεία πωλήσεων της γεωγραφικής περιοχής ευθύνης του.
  • Συμμετοχή στην οργάνωση, στον συντονισμό και στην παρακολούθηση του πλάνου πωλήσεων της περιοχής ευθύνης του.
  • Ανάπτυξη υφιστάμενου πελατολογίου, δημιουργία νέου.

Προφίλ υποψήφιου:

  • Δυναμικός χαρακτήρας με αναπτυγμένες διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές ικανότητες .
  • Ήθος , υπευθυνότητα, συνέπεια, οργάνωση, ομαδικότητα, προσαρμοστικότητα.
  • Εμπορική αντίληψη με ικανότητα λήψης πρωτοβουλιών και αντιμετώπισης προβλημάτων.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Κάτοχος τίτλου σπουδών (Α.Ε.Ι – Τ.ΕΙ.- Ι.ΕΚ. ) Διοίκησης Επιχειρήσεων , Οικονομικών ή συναφή αντικειμένων.
  • Προϋπηρεσία 5 ετών σε επιχειρήσεις τροφίμων στους τομείς Διοίκησης και Πωλήσεων foodservice με εξειδίκευση στα κανάλια διανομής Αρτοποιείου Αναψυκτηρίου Cafe
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου και δυνατότητα ταξιδίων
  • Άριστη γνώση χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών (Microsoft Office).

Προσφέρονται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ( Μισθός & bonus επίτευξης στόχων).
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, laptop & κινητό τηλέφωνο .
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον.
  • Προοπτικές εξέλιξης. H θέση αναφέρεται στον Διευθυντή Πωλήσεων.

Εχέδωρο
πριν 10 μήνες