Για εργοδότες
ΠΩΛΗΤΡΙΑ/ΤΑΜΙΑΣ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

ΠΩΛΗΤEΣ / Πωλήτριες / Tαμίες Καταστήματος ΣΠΑΤΩΝ. (full time / part time). Αναπτυσσόμαστε και να αναζητούμε ικανούς και φιλόδοξους συνεργάτες που θα ενισχύσουν τα καταστήματα μας σε όλη την Ελλάδα. Προσφέρουμε δυνατότητα πλήρους και μερικής απασχόλησης στο κατάστημά μας στα Σπάτα. Η Voi & Noi κατέχει ηγετική θέση και ισχυρή παρουσία στο χώρο των λιανικών πωλήσεων. Με περισσότερα από 30 χρόνια στο χώρο των υποδημάτων και αξεσουάρ, με 60 καταστήματα και πάθος για εξειδικευμένα προϊόντα είμαστε απόλυτα αφοσιωμένοι στους πελάτες μας.

Αρμοδιότητες:  Υποδοχή πελατών, διερεύνηση των αναγκών τους και παροχή προτάσεων που θα τους ικανοποιήσουν . Παροχή εξαιρετικού επιπέδου εξυπηρέτησης. Επίτευξη στόχου πωλήσεων βάσει πλάνου που έχει θέσει η εταιρία .Εξυπηρέτηση ταμείου. Παραλαβή εμπορευμάτων. Τοποθέτηση, τακτοποίηση προϊόντων και αναπλήρωση ραφιών. Διαμόρφωση βιτρίνας και ειδικών προβολών για προϊόντα. Τοποθέτηση τιμών. Συμμετοχή στις καθημερινές εργασίες για τη διασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας του καταστήματος.

Απαραίτητα προσόντα: Προσήλωση στην παροχή εξαιρετικής εξυπηρέτησης πελατών. Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες . Υψηλές οργανωτικές δεξιότητες με επικέντρωση στη λεπτομέρεια. Ομαδικό πνεύμα και πάθος για την επίτευξη αποτελεσμάτων . Επαγγελματισμός, ακεραιότητα και υπευθυνότητα. Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα.

Η Εταιρεία προσφέρει: Σταθερότητα απασχόλησης. Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.  Ευκαιρίες συνεχούς κατάρτισης. Ευκαιρία για εργασία και εξέλιξη σε έναν ταχέως αναπτυσσόμενο οργανισμό. Παρακαλούμε αποστείλετε το βιογραφικό σας στη διεύθυνση lproniou@zancoushoes.gr.

Σπάτα Λούτσας
πριν ένα χρόνο