Για εργοδότες
ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ & ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ

Τα διαπιστευμένα εργαστήρια Γενετικής DNAlogy παρέχουν τις πιο σύγχρονες επιστημονικές υπηρεσίες ανάλυσης και ταυτοποίησης DNA στην Ελλάδα και το εξωτερικό στα πλαίσια δικαστικών και ιδιωτικών υποθέσεων (ανίχνευση βιολογικού υλικού και ταυτοποίηση DNA, DNA τεστ πατρότητας, DNA τεστ συγγένειας, κτλ.), καινοτόμες τοξικολογικές αναλύσεις (ανίχνευση ουσιών σε αίμα, ούρα, τρίχες), τμήμα μοριακής ανίχνευσης ιών (SARS-CoV-2, Γρίπη, κτλ.) και άλλες ιατρικές υπηρεσίες.

 Η εταιρεία μας αναζητά: Στελέχη Πωλήσεων και Marketing

 Ο ιδανικός υποψήφιος αναμένεται να συμμετέχει μαζί με την δυναμική και καινοτόμο επιστημονική ομάδα των εργαστηρίων στο σχεδιασμό, την ανάπτυξη και την προώθηση ενεργειών στον τομέα των υπηρεσιών.

Βασικές Αρμοδιότητες

- Παρουσίαση/πώληση Β2Β των υπηρεσιών ανάλυσης DNA και τοξικολογικών εξετάσεων

- Επαφή με διαγνωστικά/ιατρικά κέντρα, φαρμακοποιούς, εταιρίες, κτλ. για την προώθηση και πώληση των εργαστηριακών υπηρεσιών

- Δημιουργία και επίβλεψη πλάνου προώθησης

Απαιτούμενα Προσόντα :

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση (τμήματα πωλήσεων/marketing)
  • Πτυχίο ΤΕΙ/ΑΕΙ (Marketing/ Οικονομικά/ Επικοινωνία ή σε συναφές αντικείμενο)
  • Άριστη χρήση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα στη σύνταξη κειμένων
  • Άριστη γνώση H/Y, τεχνικών πωλήσεων και μάρκετινγκ
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές & διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Φιλοδοξία για επαγγελματική καταξίωση και σταδιοδρομία
  • Γνώσεις και εμπειρία στο χώρο των Β2Β πωλήσεων

Επιθυμητά προσόντα :

  • Γνώσεις και εμπειρία στο χώρο της διαφήμισης
  • Μεταπτυχιακός Τίτλος Σπουδών

Η Εταιρεία προσφέρει :

  • Σταθερό μηνιαίο μισθό & Bonus με την επίτευξη στόχου πωλήσεων
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, εκπαίδευση, ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη
  • Επιστημονικά και τεχνολογικά καινοτόμο αντικείμενο εργασίας

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν τις αιτήσεις τους συνοδευόμενες από πλήρες Βιογραφικό σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία.

www.dnalogy.eu

Γλυφάδα
πριν 10 μήνες