Για εργοδότες
Πωλητης
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 10 μήνες
Ημ. ανάρτησης
Η εταιρεία UnionBBQ είναι μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες στον κλάδο της, ειδικεύεται στα προϊόντα οικιακού ψησίματος - ψησταριές αερίου & κάρβουνου, φούρνους πίτσας, αξεσουάρ ψησίματος κτλ. Από το 2020 με έδρα στην Γλυφάδα, Αττικης εξελίσσεται συνεχώς παρέχοντας ειδικές λύσεις για τους λάτρεις του BBQ. Η εταιρεία μας ζητά υπεύθυνο πωλήσεων για το κατάστημα της στην Γλυφάδα:

Υπεύθυνος Πωλήσεων

Τα καθήκοντα σας:
• Παρουσίαση προϊόντων και δημιουργία προσφοράς
• Επαφή με πελάτες ιδιώτες/επαγγελματίες στο κατάστημα.
• Συντήρηση και εμπλουτισμό ιστοσελίδας & Eshop

Απαραίτητα Προσόντα:
• Προϋπηρεσία πωλήσεων απαραίτητη.
• Άριστη γνώση MS Office (Excel, Word, Power Point)
• Καλή γνώση Αγγλικών (προφορικά και γραπτά)
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Προσφέρουμε:
• Πλήρες ωράριο εργασίας και ασφαλιστική κάλυψη
• Ευχάριστο και δημιουργικό περιβάλλον
• Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
• Δυνατότητα εξέλιξης
• Άμεση πρόσληψη
ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
Πωλητης
Αθήνα