Για εργοδότες
Πωλητές / Πωλήτριες
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις

Ζητούνται πωλητές για τα καταστήματα στην περιοχή της Κηφισιάς, Γλυφάδας, Σπάτα και Π. Φάληρο.

Η Asics είναι Ιαπωνική αθλητική εταιρία. Ιδρύθηκε το 1949, αμέσως μετά τον δεύτερο παγκόσμιο πόλεμο, από τον Kihachiro Onitsuka απ’ όπου και πήρε αρχικά το όνομα της (Onitsuka). Tο 1977 το όνομα αυτό αλλάζει σε ASICS, προερχόμενο από τα αρχικά του λατινικού ρητού «Anima Sana in Corpore Sano» το οποίο μεταφράζεται σε «νους υγιής εν σώματι υγιή»

Η Asics σήμερα είναι μία από τις μεγαλύτερες αθλητικές εταιρίες παγκοσμίως. Η άριστη τεχνογνωσία, η επιμονή στην λεπτομέρεια και η υψηλή τεχνολογία που χρησιμοποιείται, έχουν ως αποτέλεσμα τον σχεδιασμό και την παραγωγή προϊόντων που ανταποκρίνονται στα υψηλότερα standards.

Αρμοδιότητες

  • Εξυπηρέτηση των πελατών του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Ευχαίρια  στην επικοινωνία
  • Καλή  γνώση αγγλικών
  • Γνώση  Η/Υ, MS OFFICE
  • Προϋπηρεσία  στο χώρο ένδυσης – υπόδησης θα εκτιμηθεί
  • Θα προτιμηθούν υποψήφιοι που προέρχονται από τον χώρο του αθλητισμού ή έχουν αθλητικά ενδιαφέροντα

Καθαρές αποδοχές:  1.000 - 1.500 ευρώ.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλλουν το βιογραφικό σημείωμα αναφέροντας στην αίτησή

  • αν ενδιαφέρονται για μερική ή πλήρη απασχόληση όπως και
  • απαραίτητα να αναγράφετε τον κωδικό καταστήματος στο Θέμα του e-mail, για την
    • Κηφισιάς: sh.028ΚΦ (πωλητές/ πωλήτριες)
    • Γλυφάδας: sh.048ΓΛ  (πωλητές/ πωλήτριες)
    • Σπάτα: sh.058ΣΠ (πωλητές/ πωλήτριες)
    • Π. Φάληρο: sh.018ΠΦ (πωλητές/ πωλήτριες)
Αθήνα
πριν ένα χρόνο