Για εργοδότες
Κωδ:pro93!
Merchandiser
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Η Promoset S.A, εταιρεία που δραστηριοποιείται στον τομέα της εμπορίας καταναλωτικών αγαθών. Αναζητά merchandiser  για να ενταχθεί στην υπάρχουσα ομάδα μας. Τα προϊόντα που καλείται να διαχειριστεί είναι προϊόντα  ένδυσης και οικιακής χρήσης.

Αρμοδιότητες:

  • Επίβλεψη της συνολικής παρουσίασης των προϊόντων στο δίκτυο συνεργατών μας
  • Συμπλήρωση αναφοράς κατά την επίσκεψη στα σημεία ευθύνης
  • Επικοινωνία με τους υπεύθυνους των σημείων για τη διασφάλιση της καλύτερης δυνατής προβολής των προϊόντων της εταιρείας
  • Έμπρακτη ενασχόληση με το στήσιμο ή/και το γέμισμα των χώρων και παρακολούθηση ελλείψεων

Προσόντα:

  • Τουλάχιστον Απολυτήριο Λυκείου
  • Εμπειρία 1-2 ετών στη λιανική ή στο merchandising
  • Άριστες αναλυτικές δεξιότητες
  • Δημιουργικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Ισχυρές επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες
  • Αδεια οδήγησης ΙΧ

Παροχές:

  • Εταιρικό αυτοκίνητο & κάλυψη εξόδων μετακίνησης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο & Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Μεγάλες δυνατότητες εξέλιξης

Αθήνα